Chloe Loughnan’dan ‘evlilik’ açıklaması! – Magazin Haberleri

‘Boşanma’ ve ‘nafaka’ haberleriyle uzun süre gündemde kalan Chloe Loughnan, geçtiğimiz günlerde Akaretler’deki bir kafede objektiflere takılmıştı. Türkiye’ye döndüğü için mutlu bulunduğunu belirten İrlandalı model, “Türk vatandaşı olmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna şu karşılığı vermişti: 
Türkiye’yi oldukca özlemiştim. Koronavirüs pandemisi yüzünden ülkeme dönmüştüm, burası benim ikinci evim şeklinde, bırakmak istemem burayı. Aslına bakarsak Türk vatandaşlığına başvurmayı planlıyorum, birkaç yıl burada olmadığım için gelemedim diye yapamadım fakat bu kez olacak. İsterim doğal. 11 yıl ilkin gelmiştim buraya, artık burası benim evim şeklinde. İşlerim için başka ülkelere de gitmek zorundayım, ABD’da ve İrlanda’da ajanslara bağlıyım, bir yerde kalmıyorum. Bigün bir yerde kalacağım, inşallah orası Türkiye olacak. Chloe, önceki gün futbolcu aşkı Andy O’Connell ile City’s Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Loughnan, yeni sevgilisiyle tanışma süresi ve gelecek planları hakkında, “Bizim İrlanda’da oldukca fazla meşhur yok. O yüzden oldukca alışamadı bu şekilde ilgiye. Eskiden bu yana tanışıyoruz” açıklamasını yapmış oldu.
Meşhur popçu Serdar Ortaç’la beş senelik evliliğini 2019’da anlaşmalı olarak tek celsede sonlandıran 30 yaşındaki model, “Evlilik düşünceniz var mı?” sorusuna, “Kim bilir. Olabilir aslen” yanıtını verdi. Magazin D sunucusu, “Serdar Ortaç hakkında evlilik ya da aşk haberlerini sunar mısınız?” sorusu üstüne ise şu ifadelerini kullandı:
Artık magazin işinin içindeyim, programda her şeyi öğreniyorum. Her hafta benim için daha kolaylaşıyor. Doğal ki fena haberler gelmesin, güzel haberleri gelsin. Sunarım. Loughnan, eski eşiyle boşandıktan sonrasında görüşmediklerini, sadece hakkında hiçbir süre fena düşünmediğini söylemişti: Konuşamıyoruz, ümit ederim her şey iyidir sağlıklıdır, bayağı süre olmuş, üç yıl falan. Serdar bana nazaran oldukca iyi insan, asla ona fena duygular beslemiyorum. Onun için en iyisini isterim.
Chloe’nin boşandıktan sonrasında nafaka alamadığı için Serdar Ortaç’ın evine haciz gönderilmiş olduğu öne sürülmüştü. Meşhur model, nafaka mevzusuyla ilgili olarak, “Nafaka haberleri devamlı çıkıyor fakat ben okumuyorum. Onlar oldukca önceydi unuttuk. Yeni bir yaşam başladı şimdi. O mevzuyu kapattık artık. Yeni, güzel şeylerden konuşalım. Bunlar eski mevzular” şeklinde konuşmuştu.

Son Dakika Haberler